Шоколадні цукерки з начинкою

300,00
грн.
Опис: 5 настільки різних, але одночасно однаково смачних видів цукерок ми з'єднали та поклали в одну коробочку. Шоколадні цукерки з начинкою від Healthy Choice - це ідеальний безкарний злочин!

В упаковці 12 цукерок та 5 видів різних начинок.

1. Чорний шоколад малина-спіруліна 55%, з начинкою малина-фісташка: 100% паста фісташки без додавання рафінованого цукру та смачна перетерта малина.
2. Чорний шоколад 77% з начинкою кави - кріспі.
3. Кокосовий шоколад з начинкою на основі з кокосових вершків, з додаванням лимонного соку й цедри, трохи пасти юзу, та цедри лайма.
4. Молочний шоколад з горіховою начинкою (на основі фундука) з веганскою карамеллю на кокосових вершках.
5. Гречаний шоколад з повітряною та хрусткою кріспі начинкою.

Маса нетто: 100 г

Склад:
  • Шоколад чорний 55% Healthy Choice, пюре малини, ерітрітол, пектин, паста фісташкова 100%, какао масло, гімалайська рожева сіль.
  • Шоколад чорний 77% Healthy Choice, праліне мигдаль -кава, пластівці роялтін, какао масло.
  • Кокосовий шоколад Healthy choice 36%, кокосовий нектар, цукор кокосовий, вершки кокосові, кокосове масло, какао масло, лимонний сік та цедра, цедра лайму.
  • Шоколад молочний 44% Healthy choice, какао-масло, кокосові вершки, кокосова олія, цукор мусквадо, гімалайська рожева сіль, горіх фундук, праліне фуднучне.
  • Шоколад гречаний Healthy choicе 33%, праліне фундук-мигдаль 50%, повітряний рис, гімалайська рожева сіль, какао масло.


Умови зберігання: Зберігати у сухих, чистих добре вентильованих приміщеннях, які не мають стороннього запаху, не заражені шкідниками хлібних запасів, за температури (18+\-3)°С і відносної вологості повітря не вище ніж 75%
Рекомендуємо
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Безкоштовна доставка по Україні від 700 грн
Виберіть упаковку
Всі замовлення понад 500 грн упаковуються в подарунковий бокс безкоштовно
Побажання на листівці
Ваше імя
Ваше прізвище
День народження
Ваш email
Ваш номер телефону
Як з Вами зв’язатися для уточнення показаних?
Коментар до замовлення