Шоколатьє
Професія з дуже привабливою назвою
Якби в дитинстві ми дізналися про неї, то майбутніх льотчиків, актрис та співачок було б в рази менш. Хоча, сама професія з'явилася ще в 17 столітті, саме тоді шоколад припинили пити та почали їсти.

Представники шоколадної справи повинні володіти не тільки кондитерським мистецтвом, а й знаннями фізичних та хімічних властивостей, без яких, знайомі для нас ласощі, можуть зовсім перестати бути собою.
Ми бажаємо познайомити вас з тим, хто точно знає про какао-боби все та навіть трохи більше, наш шеф шоколатьє - Руслан Громаковский. Він гуру своєї справи та точно знає всі тонкощі створення найсмачніших та корисних шоколадних виробів, які ви можете побачити в нашому асортименті. Він досяг висот завдяки неймовірному таланту, праці та старанням, про які ми хочемо вам розповісти:

  • У 2009 році він почав свою кар'єру, через 3 роки отримав підвищення до су-шефа кондитерського цеху та в 2015 році зайняв посаду шеф шоколатьє.
  • У 2017 році отримав перше місце на кубку України з кулінарії в номінації «десерти» та в тому ж році побив національний рекорд України, як найвища шоколадна композиція 1,43 м заввишки.
  • У 2018 році зайняв друге місце на кубку України з кулінарії в номінації «десерти» та пройшов навчання в шоколадній академії Callebaut (Бельгія). В цьому ж році побив власний рекорд та завоював ще один національний рекорд, як найвища композиція з шоколаду, висотою 2.04 м.
  • У 2019 році Руслан стажувався у французькій кондитерській школі Dgf (Париж), став переможцем національного чемпіонату «з кондитерського мистецтва» та отримав звання «Кондитер року 2019».
  • Цей рік знаменний і для нас, адже Руслан почав роботу в Healthy Choice в ролі шеф шоколатьє, що, без сумнівів, стало важливою подією для всієї нашої команди.
  • У 2020 Руслан брав участь в міжнародній кулінарної олімпіаді в Німеччині, в ролі шеф кондитера збірної команди України.
Наш шеф шоколатьє - наша гордість та союзник в підтримці ідеї про здорові та корисні ласощі. Кожен етап виготовлення продукції ми робимо власноруч: фруктові пюре, праліне й шоколад. Ви ніколи не побачите в наших складах: консервантів, барвників та інших шкідливих добавок. Тільки натуральність компонентів та любов. А про витонченість кожного виду виробів мало просто говорити, це потрібно бачити й, звичайно, куштувати.

Поки ми писали цей текст, дуже захотілося з'їсти кубик шоколаду, яку сьогодні виготовив Руслан. Якщо вам теж, заходьте в розділ «продукція» та насолоджуйтесь разом з нами :) Смачного вам настрою.
З любов'ю, ваші
Healthy Choice ❤️